Shtepi Me Qera Tirane 2019

Jepet me qera apartament 1+1 ne nje zone mjaft te qete dhe me akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shtepi per shitje ne Dukat fshat. Mund te gjeni shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko kerkoj vajze per ndarje qeraje konvikt privat 21 dhjetori gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera shpi me qera komuna e parisit shtepi me qera durres plazh. 4 based on 7 Reviews "Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e. MAKINA me QERA ne SHQIPERI,+355672136575,RENT a CAR albania,RINAS tirane RINAS DURRES VLORE FIER TIRANE ELBASANE Shitet Vol k swagen passat 2000 , naft 1. Shtune, 26 Tetor, 2019 🏠 Jepet me qira shtepi private 1+1 me pak oborr (Shkoder, Shkoder) (ka foto) 15,000 LEK: Tirane, jap me qera Apartament 1+1, 19. Shto pronen tende ne portalin nr. Shitet shtepi private, dy kateshe ne rrugen Ejup Kastrati ne Qytetin Studenti. Hamide Dalipi, 50 ml nga xhamia, Ambient Biznesi 100 m2 i pandare dhe 50 m2 ballkone. Apartament dy dhoma gjumi, 2 banjo, dhome ndenje, verande me pamje shume te bukur nga qendra e Tiranes. Dyqane ne Shitje Kavajë, #Shitet Toke Truall ne Golem Siperfaqja 2300m2 Me projekt te gatshem Posedon dokumentacion te rregullt Adresa: prane hot. Shtepi me Qera - Tirana, Albania - Rated 4. Apartament Modern me qera ditore tek rr. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere. JEPET ME QERA - Blloku, Albania IMOB. Per me shume info kontaktoni ne nr. Situato a Tirana, a 500 m da Piazza Skanderbeg, il Natea Apartments offre camere con WiFi gratuito. 500m² truall me çertifikat pronsie. leshoj banese me qera mbrapa AAKs Prishtine Të gjitha të drejtat e rezervuara 2019. Disponon dhome te perbashket ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma fjetje,tualet dhe ballkon me pamje panoramike te detit dhe gjirit te Qeparoit. Shtepia gjendet ne Kamez ne rrugen Londra, 100m larg rruges kryesore, Per me shume info bisedojme. Shtepi dhe apartamente ne shitje apo me qera te madhesive te ndryshme 1+1, 2+1, 3+1 me cmimet me konkurruese ne treg. Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 ティラナ - 「Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e mobiluar ose jo」レビューレビュー7件件に基づく評価: 4. 1 per njoftime immobiliare. 000 Leke (Sauk i vjeter) (Sauk i vjeter, Tirane) (ka foto) 19,000 LEK: Enjte, 24 Tetor, 2019 🏠 Jepet me qira kati 1 i nje shtepie private 1+1 , me pak oborr (Shkoder, Shkoder) (ka foto) 150 €. merrni me qera apartament te madhesive te ndryshme per dhenie dhe marrje me qira apartament ne tirane shqiperi. al do te gjeni apartamente me qera , ne shitje me qera ditore , dyqane , toka dhe objekte biznesi gjithcka me nje klik. 1 të pasurive të paluajtëshme në Shqipëri. jap shtepi private me qera nje dhome dhe nje guzhine me porte ,,avlli dhe oborr te vogel ,,e kompletuar ,,ndodhet ne lagjen Ali Baushi prane spitalit te. Tirane ,Durres,. Prsh jam e interesuar per shtepi me qera ne Tirane. e pamobiluar. shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne astir shtepi private me qera tirane. Kerkoj shtepi me qera tek Astiri. Kati I pare pas lokalit , Don Bosko , tek Almaku. UAIBO eshte sistemi i pare dhe me profesional ne Shqiperi i dedikuar teresisht pronave dhe tregut te pasurive te patundshme. The property is located 3. Apartament duplex 3+1 me qera, perballe Fakultetit Juridik, Tirane - Rruga Milto Tutulani, Tirana, Albania Rreth nesh Leadway Global LLC nderton website, identite, dhe paketa marketingu per kliente ne mbare boten. Dhe më pas sqaron disa pika se kush do e paguajë tatimin: 1- Në rastin kur pronën tuaj ia keni dhënë me qera një Subjekti të regjistruar, ky i fundit është përgjegjës për mbajtjen, deklarimin dhe pagesën e tatimit në burim për llogari të organit tatimor. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial dhe pozicionohet ne zonen turistike te qytetit e kompletuar me te gjitha ambjentet e sherbimit si restorante, piceri, bare, markete. Shtepi me Qera ne Tirane zona Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 3+1 me nje siperfaqe 130. Apartament pushimi per qera ne Ksamil Sarande. Shtepi pushimi ne Vlore Shqiperi, apartament per pushime ne vlore,banesa per pushime ne vlore, vila,shtepi private per pushime ne vlore. Jap me qera : Shtepi 2+1 me dy ballkone , e mobiluar. Apartamentet jane te arreduar ne menyre moderne, te pajisur me kondicionere si dhe Tv apo Wiffi. Apartamenti ka nje organizim me nje soxhorno te madhe , me nje dhome gatimi , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje ballkon. | Blej, Shes, Marr me qera,Jap me qera apartamente, shtepi ne shitje, banes me qira, apartament, apartamente ne tirane, shtepi per shitje, shtepi per shitje ne tirane, jap me qera, apartamente ne shitje, toka ne shitje, shtepi ne shitje ne tirane, apartamente ne durres, blej shtepi, apartamente tirane, pasuri te paluajtshme, apartament ne shitje. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. Jepet me qira shtepi 1 kateshe, ne Lakprake prane Spitalit Ushtarak. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Banesa gjendet ne Qendren numer 1. leshoj banese me qera mbrapa AAKs Prishtine Të gjitha të drejtat e rezervuara 2019. 18/03/2019 18/10/2019 inalbania. Apartamenti eshte i kompozuar ne 1 ambinet ngrenie/ndenie, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Organizohët në një sallon me pamje fantastike nga liqeni, një kënd gatimi open-concept, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon i bollshëm. Tirane ,Durres,. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Mendohet te vehet ashensor. 2+1 pjeserisht e mobiluar 65m2 te interesuarit te telefonojne 0692391446 preferohen per afat gjate. Apartamente me Qira Ditore, Tirana, Albania. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. Shtepi me qera ne Shqiperi. shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje, Subscribe for our newsletters and stay updated about the latest news and special offers. gazeta shtepi me qera ; banesa me qira ne ferizaj 2019 ; shtepi me qeratekkamez paskuqan tirane ; pallati usluga ; garsoniere 100 mije lek ; rruga 28 nentori ; deri cfar moshe rriten ; apartment per shjete ; fersku ; shtepi me qira 1+1 don bosko ; house for rent tirana albania ; shtepi me qera vjetore sarande ; tirana ; pallati me shigjeta 11. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 117 m² 700 Euro (Stadiumi Dinamo) (Stadiumi Dinamo) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1 Premte, 18 Tetor, 2019 Jepet me qera Apartament te 21 Dhjetori!. 000 Leke (Sauk i vjeter) (Sauk i vjeter, Tirane) (ka foto) 19,000 LEK: Enjte, 24 Tetor, 2019 🏠 Jepet me qira kati 1 i nje shtepie private 1+1 , me pak oborr (Shkoder, Shkoder) (ka foto) 150 €. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun https://lnkd. Rruga e Kavajes Kompleksi Delijorgji shiten 3 apartamente te perfunduar 2+1, siperfaqe 120. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Apartamente me Qera Tiranë, Jap me qera ne Sauk i Ri, Rr. Shtepi me qera Tirane. Shtepi 2 kateshe me ballkon te madh me oborr dhe baçe, me avlli, 5 dhoma, 2 banjo, paradhome e madhe, verande e madhe, 2 duqane 60m². Jepet me qira shtepi 1 kateshe, ne Lakprake prane Spitalit Ushtarak. Mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera shpi me qera komuna e parisit apartamente me. Pernenat October 11, 2019 908. Shtepia ka nje ndertim karakteristik me gure dhe dru ne stilin e zones ku kati i pare eshte i perbere nga dy ambjente qe kane sherbyer si depo mjaft te. Shtepi me qera tirane 2019 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. UAIBO eshte sistemi i pare dhe me profesional ne Shqiperi i dedikuar teresisht pronave dhe tregut te pasurive te patundshme. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri shume cilesor te sapo ndertuar. You can also find apartments for rent tirana albania house for rent tirana albania tirana oferti lek 15000 1+1 konviktet private ne tirane gazoniere n qytet studenti shpi 21 ne astir 7 janar 2018 pallati sportit asllan rusi konvikt privat komuna e parisit pallatet ana tek rruga perlat rexhepi rooms for rent in. Myslym Shyri, rruga Islam Alla, prane shkolles Konferenca e Pezes, jepet me qera apartament me qera 2+1 me siperfaqe 102 m², ne pallat te ri, kati 7 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkokohore, 2 tualete, 2 kondicioner, 2 ballkone, dhomat e gjumit me parket, apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar, ne njeren dhome mungojne krevatet por do te vendosen. 4 based on 7 Reviews "Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e. Kerkoni pune Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune. Në katin e 3-të të një pallati ekzistues, shtepi me qera 1+1 Tirane prane Hipotekes, tërësisht i kompletuar. Shtepia ka 2 dhoma gjumi,dhome ndenje-kuzhine,koridor, tualet dhe Verande, me nje siperfaqe ndertimi prej 182 m2 dhe siperfaqe trualli prej 391 m2. 7 based on 7 Reviews "Nice". Kati I pare pas lokalit , Don Bosko , tek Almaku. Kerkoj shtepi me qera tek Astiri. Shes shtepine me oborr ne prishtine, shtepia eshte e banueshme, ka 3 dhoma. Shtepi Apartamente 2+1 ne shitje (mundesi adoptimi 3+1 ose 2 apartamenti 1+1) ne Rrugen e Dibres afer Selvise ne Tirane (ID 4121257 ) Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. AL qe prej 10 vitesh operon ne tregun shqiptar ofron sherbime cilesore ne fushen e shitblerje-ve, qeradhenjes dhe qeramarjes. Shtepi me qera tirane 2019 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 117 m² 700 Euro (Stadiumi Dinamo) (Stadiumi Dinamo) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1 Premte, 18 Tetor, 2019 Jepet me qera Apartament te 21 Dhjetori!. Apartamente me Qera Tiranë, Jap me qera ne Sauk i Ri, Rr. al eshte nje agjensi prestigjoze ne fushen imobiliare, me vendodhje ne Tirane dhe me agjente ne te gjithe Shqiperine. Apartament per pushime pjese e nje vile ne fshatin turistik Qeparo. Shtepia ka nje ndertim karakteristik me gure dhe dru ne stilin e zones ku kati i pare eshte i perbere nga dy ambjente qe kane sherbyer si depo mjaft te. Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. 9 based on 11 Reviews "Kerkoj shtepi me qera 1+1ose gazioniere te mobiluar rreth. Jap me qera : Shtepi 2+1 me dy ballkone , e mobiluar. Shtepija ne Shitje ose Nddrohet me shtepi. Shtepia duhet te jete e mobiluar, moderne, te kete dhome. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 1 të pasurive të paluajtëshme në Shqipëri. Apartamente me qera ne zonat me te mira te Tiranes. 4 based on 7 Reviews "Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. Apartamenti esht i mobiluar , me kondicioner. Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 ティラナ - 「Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e mobiluar ose jo」レビューレビュー7件件に基づく評価: 4. Banesa leshohet prej dates 08/08/2019 me shume info 044/472/013. Apartament 1+1, 70 m2, kati I dyte, pallat i ri, kryqezimi Rr. merrni me qera apartament te madhesive te ndryshme per dhenie dhe marrje me qira apartament ne tirane shqiperi. Pallati ka mundesi parkimi. jap apartament me qira tek rruga Komuna e. Hoxha Tahsim me Rr. Jepet me qera shtepi 1+1, Tirane, Kompletuar me mobilje druri, Njoftime, Prona, Shtepi Jepet me qera Vile dy kateshe, 110m2, 700 euro tek Kodra e Priftit. Shtepi me qera Tirane. | Blej, Shes, Marr me qera,Jap me qera apartamente, shtepi ne shitje, banes me qira, apartament, apartamente ne tirane, shtepi per shitje, shtepi per shitje ne tirane, jap me qera, apartamente ne shitje, toka ne shitje, shtepi ne shitje ne tirane, apartamente ne durres, blej shtepi, apartamente tirane, pasuri te paluajtshme, apartament ne shitje. Bëhet fjalë për një prej qyteteve më të preferuara në botë nga turistët dhe jo vetëm. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Pershendetje! Doja te jepja nje njoftim!Dua te jap me qera nje hyrje 1+1 kati pare. Prsh jam e interesuar per shtepi me qera ne Tirane. Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 ティラナ - 「Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e mobiluar ose jo」レビューレビュー7件件に基づく評価: 4. Dibres, afer Medreses, jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 82 m², kati 2 me ashensor, 3 kondicioner, tualete, ballkon, orientim Jug- Perendim, garazh me cmim ekstra, vetem te huaj. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Shtepi me qera 2019 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Shtepi 2 kateshe me ballkon te madh me oborr dhe baçe, me avlli, 5 dhoma, 2 banjo, paradhome e madhe, verande e madhe, 2 duqane 60m². Krahasoni me shpellje tjera Largo krahasimin Shpërndaje Ruaje Largo shpalljen e preferuar Detalet Kontakto. JEPET ME QERA - Rruga Milto Tutulani 10, Tirana, Albania IMOB. Mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko kerkoj vajze per ndarje qeraje konvikt privat 21 dhjetori gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera shpi me qera komuna e parisit. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Apartamenti esht i mobiluar , me kondicioner. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Arta K, pronarja e apartamentit ngjitur me tre vajzat, e cila sapo ka publikuar njoftimin për hyrjen me qera thotë se çmimi prej 350 eurosh është shumë i leverdisshëm për këdo që do të marrë apartamentin e saj 2+1. Mund te gjeni gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane te lira garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime. 4 based on 7 Reviews "Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e. leshoj banese me qera mbrapa AAKs Prishtine Të gjitha të drejtat e rezervuara 2019. Eshte zona me e lakmuar nga te huajt per shtepi me qera dhe Air B&B. Shtepia ka nevoje per pak reegullime dhe kthehet ne nje shpi me shume vlere. 9 based on 11 Reviews "Kerkoj shtepi me qera 1+1ose gazioniere te mobiluar rreth. 2 2006 🚗 🕹 🕹 Automatike 🕹 🕹 ⛽ Benzin + Gaz ⛽ 🌏 www. merrni me qera apartament te madhesive te ndryshme per dhenie dhe marrje me qira apartament ne tirane shqiperi. Shitet shtepi private, dy kateshe ne rrugen Ejup Kastrati ne Qytetin Studenti. Shtepi me qera ne Shqiperi. 250 mije leke. Apartamente me Qera Tiranë, Jap me qera ne Sauk i Ri, Rr. Mund te gjeni shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko kerkoj vajze per ndarje qeraje konvikt privat 21 dhjetori gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera shpi me qera komuna e parisit shtepi me qera durres plazh. Hapesira e brendshme eshte e organizuar ne sallon te bollshem ndenjeje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe papafingo qe mund te shfrytezoni si depo. Apartament dy dhoma gjumi, 2 banjo, dhome ndenje, verande me pamje shume te bukur nga qendra e Tiranes. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. Në zonë mjaft të qetë, por njëkohësisht dhe shumë pranë transportit publik apo njësive të ndryshme komerciale, jepet me qera shtepi 1+1. Jepet me qera 300 euro. com gjeni njoftime per Shtepi me Qera ne te gjitha qytetet e Shqiperise. Nuk bashkepunojm me agjensione. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Hapat e pare te hedhura ne kete sektor jane bere ne vitin 2008 jashte Shqiperise, ne Itali dhe Çeki dhe prej vitit 2011 operojme edhe ne tregun vendas. Plotesisht e mobiluar. Apartamentet jane te arreduar ne menyre moderne, te pajisur me kondicionere si dhe Tv apo Wiffi. AL qe prej 10 vitesh operon ne tregun shqiptar ofron sherbime cilesore ne fushen e shitblerje-ve, qeradhenjes dhe qeramarjes. Ofrojme punime mermeri dhe graniti per shtepi apo biznes. 19/06/2019. Shtepija ne Shitje ose Nddrohet me shtepi. 18/03/2019 18/10/2019 inalbania. Shtepia me Qera, Shëngjin. Mund te gjeni gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane te lira garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime. Apartamenti eshte 1+1 ku ka te perfshira dhome gjumi me krevat dopio plus nje portativ, kuzhine me te gjitha pajisjet, dush dhe cdo facilitet tjeter. Ai shtrihet ne katin e 6-te, te nje pallati ne kompleksin Deliorgji, rezidence banimi shume e njohur ne Tirane. Jepet me qera apartament 1+1 ne nje zone mjaft te qete dhe me akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit. Apartament ne katin e 8-te te nje rezidence me ashensor prane shetitores buze detit. Qyteti ku nuk gjeni dot shtëpi me qera Procesi i qeramarrjes në këtë qytet është aq i gjatë sa është përfshirë në librin e rekordeve "Guinness". 250 mije leke. Tirana Real Estate Agency, invites you to register properties that you have on SALE or RENT, to save your time and to benefit as soon as you can, the gains from your property. Shtepi pushimi ne Vlore Shqiperi, apartament per pushime ne vlore,banesa per pushime ne vlore, vila,shtepi private per pushime ne vlore. Shtepia ka nje ndertim karakteristik me gure dhe dru ne stilin e zones ku kati i pare eshte i perbere nga dy ambjente qe kane sherbyer si depo mjaft te. JEPET ME QERA - Rruga Milto Tutulani 10, Tirana, Albania IMOB. Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Shtepi per shitje ne Dukat fshat. Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Ka shume menyra per kerkimin e nje apartamenti ose shtëpi me qera në Itali. Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 Tirana, Albania - Rated 4. Apartamenti disponon 1 dhome, 1 ambjent ndenje dhe guzhine, 1 tualet, ballkon me pamje nga deti. Këto janë të ardhura të tatueshme me 15%" sqaron drejtoria e Tatimeve. Hotel & Lodging. Qyteti ku nuk gjeni dot shtëpi me qera Procesi i qeramarrjes në këtë qytet është aq i gjatë sa është përfshirë në librin e rekordeve “Guinness”. Shtepia ndodhet ne qender te fshatit ne nje zone te qete dhe mjaft piktoreske. AL Agjensia I IMOB. apartamente ne shitje ne tirane 2018 apartamente ne shitje ne tirane 2017 apartamente ne shitje yzberisht apartamente ne shitje te freskushtepi private ne shitje ne tirane apartamente ne shitje. Apartamenti ndodhet ne rrugen e Kavajes, prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Shtepi me qera tirane 2019 and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. 4 m2, kati i 2 dhe 3 i banimit me ashensor, 2 tualete, ballkon, orientim me diell. Apartamente me Qera Tiranë, Jap me qera ne Sauk i Ri, Rr. UAIBO eshte sistemi i pare dhe me profesional ne Shqiperi i dedikuar teresisht pronave dhe tregut te pasurive te patundshme. Shtepi me qera tirane 2019 and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne astir shtepi private me qera tirane. Prsh jam e interesuar per shtepi me qera ne Tirane. 19/06/2019. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Kavajes Shtepia ndodhet ne nje nga rruget kryesore te Tiranes, ne rrugen e Kavajes prane rruges se Ambasadave perballe me kishen katolike. Esht shtepi tre kateshe me oborr. Peshendetje!! Jemi 3 djem nga rrethi i dibres,peshkopi dhe po kerkojm shtepi me qera ne tirane afer rruges se elbasanitkjo per shkak se dum te jemi sa me afer Fakultetit te gjuheve te huajaSivjet fillojm vitin e pare te shkolles se larte. Shtepia me Qera, Shëngjin. Situato a Tirana, a 500 m da Piazza Skanderbeg, il Natea Apartments offre camere con WiFi gratuito. 4 sulla base di 7 recensioni "Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e. Apartamente me qera ne zonat me te mira te Tiranes. JEPET Me qera Amjent biznesi te Kryqezimi i Vasil Shanto 800 Ne Kryqezimin e Vasil Shantos ne Tirane te re. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Ofrojme punime mermeri dhe graniti per shtepi apo biznes. Ju lutem komentoni dhe ju kontaktoj ne privat. Merrni apartament me qera ne tirane. Shkruaj tani njoftimin tend falas ose bli shtepine e preferuar. Kati I pare pas lokalit , Don Bosko , tek Almaku. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Apartamenti esht i mobiluar me gjitha mobilje te reja dhe me kondisinere. Prsh jam e interesuar per shtepi me qera ne Tirane. Aktualisht njeri eshte i dhene me qera. Qyteti ku nuk gjeni dot shtëpi me qera Procesi i qeramarrjes në këtë qytet është aq i gjatë sa është përfshirë në librin e rekordeve "Guinness". Shtepi pushimi ne Ksamil Sarande. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial dhe pozicionohet ne zonen turistike te qytetit e kompletuar me te gjitha ambjentet e sherbimit si restorante, piceri, bare, markete. Apartamente pushimi ne vlore - Shtepi pushimi ne vlore ,Apartamente me qera ne Vlore,vila me qera ne vlore,apartamente me qera,Sarande,Orikum,Dhermi,Himare. 000 Leke (Sauk i vjeter) (Sauk i vjeter, Tirane) (ka foto) 19,000 LEK: Enjte, 24 Tetor, 2019 🏠 Jepet me qira kati 1 i nje shtepie private 1+1 , me pak oborr (Shkoder, Shkoder) (ka foto) 150 €. in/gEdAKSU Telefononi ose shkruani ne whatsapp. Shtepi me Qera - rruga Abdyl Frasheri, 3500 Tirana, Albania - Rated 4. La struttura si trova a 5 km dal Dajti Express. Këto janë të ardhura të tatueshme me 15%” sqaron drejtoria e Tatimeve. Apartament ne katin e 8-te te nje rezidence me ashensor prane shetitores buze detit. shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne astir shtepi private me qera tirane. Magazina e Patundshm rive : Posto apo kerkoni patundshmeri , Toka, Banesa per shitje, Banesa me qira, Garazha ,Shtepija me qira apo per shitje Patundshmeri ne shitje & me Qera - Magazina. Ne zonen me te shtrenjte te Tiranes , shitet me cmim okazion ose ndrohet nje apartament (me nje me te vogel+ diferencen e cmimit ). Rreth Galerisë. Jepet me qera shtepi 1+1, Tirane, Kompletuar me mobilje druri, Njoftime, Prona, Shtepi Jepet me qera Vile dy kateshe, 110m2, 700 euro tek Kodra e Priftit. 1 të pasurive të paluajtëshme në Shqipëri. Shtepi me Qera ne Tirane zona Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 3+1 me nje siperfaqe 130. Apartamenti ndodhet ne rrugen e Kavajes, prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Pushime ne Shqiperi,Apartament me qera ne Vlore,Apartament per shitje ne vlore,Dhoma me qera ,Vila me qera ne Vlore,Orikum,Radhim,Dhermi,Himare,Sarande Ksamil U zhvillua finalja e konkursit ndërkombëtar për vijën bregdetare të qytetit te Vlores. Komuna Parisit, tek Big Market, jepet me qera apartament, 3+1, siperfaqe 150 m2, apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, ne pallat te ri me ashensor, kati 7, 2 tualet, 2 ballkon, kondicioner orientimi me diell, apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar me facilitete te shumta,. The property is located 5 km from Dajti Express. al do te gjeni apartamente me qera , ne shitje me qera ditore , dyqane , toka dhe objekte biznesi gjithcka me nje klik. You can also find shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera rruga don bosko xhemi shehu origjina vendlindja wikipedia garsoniere me qera ne qytet studenti banesa me qira ne ferizaj 2019 apartments for rent tirana albania house for rent tirana albania shtepi me qera pa mobiluar gazeta shtepi me qera per. Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 ティラナ - 「Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e mobiluar ose jo」レビューレビュー7件件に基づく評価: 4. Jepet me qira ambjent 52 m2 brenda kompleksit Kika 2 280€ 52m². Dibres, afer Medreses, jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 82 m², kati 2 me ashensor, 3 kondicioner, tualete, ballkon, orientim Jug- Perendim, garazh me cmim ekstra, vetem te huaj. Tirane Per me shume info kontaktoni : 00447405227971 (whats app ose Viber ) 250. Kerkoj shtepi me qera posht cmimit 15000 Jam student ne pune dhe i rregullt me pagesen. Natea Apartments features rooms with free WiFi in Tirana, well located 1640 feet from Skanderbeg Square. 2 dhoma gjumi, dhe 1 sallon, kuzhin, korridor, banjo. Mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera shpi me qera komuna e parisit apartamente me. Ju duhet te jepni ose merrni shtepi me qira ne Tirane? Nese keni per te dhene shtepi me qira ose ju duhet nje e tille per veten ose miqte, kjo eshte faqja me e klikuar dhe me shume oferta ne kryeqytet. Kerko-fillo ju ndihmon te gjeni shtepi me qera me cmimet me te mira ne treg. Shtepia eshte e organizuar ne nje sallon + ambient ngrenie , 2 dhoma gjumi , tualet, dhe oborr. Apartament Modern me qera ditore tek rr. Shtune, 26 Tetor, 2019 🏠 Jepet me qira shtepi private 1+1 me pak oborr (Shkoder, Shkoder) (ka foto) 15,000 LEK: Tirane, jap me qera Apartament 1+1, 19. Shtepia ndodhet ne Dukat fshat ne rugen qe shkon per ne zonen e Llogoras. Shtepi me Qera - rruga Abdyl Frasheri, 3500 Tirana - Valutata 4. Shtepi me qera -Shtepi me qira n Prishtinë Emshir te Narteli 800 EUR. Jepet me qera apartament 1+1 ne nje zone mjaft te qete dhe me akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit. Shtepi per pushime ne Qeparo. AL qe prej 10 vitesh operon ne tregun shqiptar ofron sherbime cilesore ne fushen e shitblerje-ve, qeradhenjes dhe qeramarjes. 9 sur la base de 11 avis «Kerkoj shtepi me qera 1+1ose gazioniere te mobiluar rreth zones. Ne zonen me te shtrenjte te Tiranes , shitet me cmim okazion ose ndrohet nje apartament (me nje me te vogel+ diferencen e cmimit ). Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Sip e ndertimit 170 m/2. Lëshojë banesen me qira kati i dyte e mobiluare 50 m2. UAIBO eshte sistemi i pare dhe me profesional ne Shqiperi i dedikuar teresisht pronave dhe tregut te pasurive te patundshme. Adresa-Rruga elbasanit tek ambasada turke shtepia ndodhet bal. Apartamentet jane te arreduar ne menyre moderne, te pajisur me kondicionere si dhe Tv apo Wiffi. Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma , Kerkojm 2 vajza per ndarje qeraje Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma 22/05/2019 31. Shtepi per shitje ne Dukat fshat. Shtepi me qera Tirane. This process goes through some stages : - Registration of your property. Natea Apartments features rooms with free WiFi in Tirana, well located 1640 feet from Skanderbeg Square. Shtepi me qera 2019 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Per me shume info kontaktoni ne nr. Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Shkodër, Leshoj me qera ne Shkoder, ne rruge kryesore, apartament ne kat te dyte siper dyqaneve, afer Institutit te vjeter aparta. Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Në zonë mjaft të qetë, por njëkohësisht dhe shumë pranë transportit publik apo njësive të ndryshme komerciale, jepet me qera shtepi 1+1. Ne cilin vend té Spanjes la jetuar kjo vajze se me 340 euro ne Spanje gjen shtepi me ndonje fshat dhe jo ne qytet. Shtepi me qera Tirane. Dibres, afer Medreses, jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 82 m², kati 2 me ashensor, 3 kondicioner, tualete, ballkon, orientim Jug- Perendim, garazh me cmim ekstra, vetem te huaj. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Apartament ne katin e 8-te te nje rezidence me ashensor prane shetitores buze detit. 2 2006 🚗 🕹 🕹 Automatike 🕹 🕹 ⛽ Benzin + Gaz ⛽ 🌏 www. Esht shtepi tre kateshe me oborr. Apartament 2+1 me qera te Garda, Tirane - Shëtitore Parku i Madh, Tiranë 1000, Albania Rreth nesh Leadway Global LLC nderton website, identite, dhe paketa marketingu per kliente ne mbare boten. 4 m2, kati i 2 dhe 3 i banimit me ashensor, 2 tualete, ballkon, orientim me diell. Pernenat October 11, 2019 908. Korridor me ambjent me vete, aneks gatimi I vecuar, studio pune, ballkon me gjelberim, sherbim Internet dhe IPTV i perfshire. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. al do te gjeni apartamente me qera , ne shitje me qera ditore , dyqane , toka dhe objekte biznesi gjithcka me nje klik. Shtepia ndodhet ne qender te fshatit ne nje zone te qete dhe mjaft piktoreske. Hamide Dalipi, 50 ml nga xhamia, Ambient Biznesi 100 m2 i pandare dhe 50 m2 ballkone. Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 Tirana, Albania - Rated 4. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. 9 based on 11 Reviews "Kerkoj shtepi me qera 1+1ose gazioniere te mobiluar rreth. Apartament me qera 2+1 Tirane; Rruga Dritan. Qyteti ku nuk gjeni dot shtëpi me qera Procesi i qeramarrjes në këtë qytet është aq i gjatë sa është përfshirë në librin e rekordeve “Guinness”. Ne zonen me te shtrenjte te Tiranes , shitet me cmim okazion ose ndrohet nje apartament (me nje me te vogel+ diferencen e cmimit ). Me nje sip totale ndertimi 546m2 dhe. Astir, afer Vila L, shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 51. The property is located 5 km from Dajti Express. merrni me qera apartament te madhesive te ndryshme per dhenie dhe marrje me qira apartament ne tirane shqiperi. Shtepia eshte e mobiluar dhe disponon post parkimi, kamera sigurie etj. Apartamenti ndodhet ne rrugen e Kavajes, prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Jap-Marr Shtepi me Qera - rruga e elbasanit, tiranan Tirana, Albania - Rated 4. Peshendetje!! Jemi 3 djem nga rrethi i dibres,peshkopi dhe po kerkojm shtepi me qera ne tirane afer rruges se elbasanitkjo per shkak se dum te jemi sa me afer Fakultetit te gjuheve te huajaSivjet fillojm vitin e pare te shkolles se larte. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Rreth Galerisë. leshoj banese me qera mbrapa AAKs Prishtine Të gjitha të drejtat e rezervuara 2019. JEPET ME QERA - Blloku, Albania IMOB. Korridor me ambjent me vete, aneks gatimi I vecuar, studio pune, ballkon me gjelberim, sherbim Internet dhe IPTV i perfshire. Shtepia eshte e organizuar ne nje sallon + ambient ngrenie , 2 dhoma gjumi , tualet, dhe oborr. Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 Tirana - Valutata 4. Misioni yne eshte te bejme gjetjen e shtepise suaj te. 1 per njoftime immobiliare. 9 based on 11 Reviews "Kerkoj shtepi me qera 1+1ose gazioniere te mobiluar rreth. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira, Salloni, dhome matrimoniale, dhome per femije, ballkon dhe tualet… Kuzina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme si mikrovale, sobe per gatim, furre per gatim, frigorifer etj…. 000 leke ne muaj, i diskutueshem. Publikuar më 18 Jun, 2019 tek Shtëpi për qera Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje shtepi me qira per nje nderkombetare preferohet ne lagjet: Sofali, Taslixhe, Taukbahce, Germi. Apartamenti gjendet ne katin e II-te te nje vile, me siperfaqe banimi 135 m2. Peshendetje!! Jemi 3 djem nga rrethi i dibres,peshkopi dhe po kerkojm shtepi me qera ne tirane afer rruges se elbasanitkjo per shkak se dum te jemi sa me afer Fakultetit te gjuheve te huajaSivjet fillojm vitin e pare te shkolles se larte. Apartamenti ka nje organizim me nje soxhorno te madhe , me nje dhome gatimi , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje ballkon. Mendohet te vehet ashensor. Shtepia ndodhet ne qender te fshatit ne nje zone te qete dhe mjaft piktoreske. 2 dhoma gjumi, dhe 1 sallon, kuzhin, korridor, banjo. [05/14/19] Jap me qera apartament luksoz 114 m2 siperfaqe e brendshme ne nje pallat te ri luksoz afer Restorant Durresit tek tregu i Uzines Dinamo (stacioni i autobusit perpara pallatit). shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne astir shtepi private me qera tirane. Shtepi pushimi ne Ksamil Sarande. 4 based on 7 Reviews "Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e. Info per prona ne Vlore. me punime shume cilesore si te brendshme dhe te jashtme, ne nje kompleks mjaft prestigjoz te pajisur me facilitete te shumta dhe te mire organizuara sipas standarteve europiane. Kati I pare pas lokalit , Don Bosko , tek Almaku. JEPET ME QERA - Blloku, Albania IMOB. al eshte nje agjensi prestigjoze ne fushen imobiliare, me vendodhje ne Tirane dhe me agjente ne te gjithe Shqiperine. Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 ティラナ - 「Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e mobiluar ose jo」レビューレビュー7件件に基づく評価: 4. Gjeni pronën tuaj në faqen e internetit n. Shtepia eshte e organizuar ne nje sallon + ambient ngrenie , 2 dhoma gjumi , tualet, dhe oborr. me punime shume cilesore si te brendshme dhe te jashtme, ne nje kompleks mjaft prestigjoz te pajisur me facilitete te shumta dhe te mire organizuara sipas standarteve europiane. Astir, afer Vila L, shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 51. Vila ofron një sipërfaqe te madhe dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial dhe pozicionohet ne zonen turistike te qytetit e kompletuar me te gjitha ambjentet e sherbimit si restorante, piceri, bare, markete. Rruga e Kavajes Kompleksi Delijorgji shiten 3 apartamente te perfunduar 2+1, siperfaqe 120. Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 Tirana, Albania - Rated 4. | Blej, Shes, Marr me qera,Jap me qera apartamente, shtepi ne shitje, banes me qira, apartament, apartamente ne tirane, shtepi per shitje, shtepi per shitje ne tirane, jap me qera, apartamente ne shitje, toka ne shitje, shtepi ne shitje ne tirane, apartamente ne durres, blej shtepi, apartamente tirane, pasuri te paluajtshme, apartament ne shitje. Pernenat October 11, 2019 908. Shtepi me qera tirane 2019 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. The property is located 5 km from Dajti Express. Info per prona ne Vlore. Dhe më pas sqaron disa pika se kush do e paguajë tatimin: 1- Në rastin kur pronën tuaj ia keni dhënë me qera një Subjekti të regjistruar, ky i fundit është përgjegjës për mbajtjen, deklarimin dhe pagesën e tatimit në burim për llogari të organit tatimor. Jepet me qera shtepi 2+1 , 100 m2 ,boshe , kati 7 , Rruga Siri kodra tek nente kateshet , afer qendres. Korridor me ambjent me vete, aneks gatimi I vecuar, studio pune, ballkon me gjelberim, sherbim Internet dhe IPTV i perfshire. apartamente ne shitje ne tirane 2018 apartamente ne shitje ne tirane 2017 apartamente ne shitje yzberisht apartamente ne shitje te freskushtepi private ne shitje ne tirane apartamente ne shitje. Shtepi me Qera - Tirana, Albania - Rated 4.